Brick Award

А номінанти...

З моменту своєї першої нагороди в 2004 році премія Brick Award зарекомендувала себе як міжнародно визнана архітектурна нагорода. Він присуджується кожні два роки інноваційній цегляній архітектурі, яка показує діапазон використання керамічних виробів для стін, фасадів, дахів та покриттів.
Загалом у змаганнях за цьогорічні призи беруть участь 50 проектів з усього світу, які присуджуються у п’яти категоріях після оцінки міжнародним експертним журі.
Остання категорія спрямована на інноваційні концепції та способи використання цегли, наприклад, будівельні технології або спеціально виготовлена цегла та новий орнамент у проекті.

Проекти минулих років...

Нижче знайдіть натхнення з минулих років.

Архітектурна майстерня «Симетрія»

Вілла Швейцарія у Львові

Вілла не була пам’яткою архітектури і вона мала повторити долю багатьох вілл Львова, знесених заради будівництва нових багатоповерхівок. Ми оцінили емоційний потенціал вілли, переконали забудовника зберегти та реставрувати її цінні архітектурні елементи та пристосувати під вхідний вузол для нового будинку, а романтичний образ «швейцарського стилю» поширити на всю будівлю. Єдиним фізичним зв’язком між старим і новим є сходи і ліфти, що переносять мешканців з кінця 19 ст. у 21 ст.

Архітектурна майстерня Drozdov&Partners

Markhouse

Цей приватний будинок цікавий своїм призначенням. Господарі прагнули балансу між приватною частиною для усамітнення та спільним простором загального користування.

«У тому місці, де розташована наша ділянка для проектування, склалась своєрідна спільнота — люди, пов’язані між собою дружніми і родинними зв’язками. Ще й більш за те, вони організували тут місця загального користування, як то: клуб-лаунж, паркування, майданчик для бадмінтону і пішохідні стежки між ділянками»

Архітектурна майстерня SBM Studio

House for weekend

Будинок побудований з керамічних блоків #Porotherm, адже одним з основних побажань замовника був саме енергоефективний будинок, який не буде потребувати великих затрат на опалення та утримання будинку, а також можливість милуватись чудовим видом на озеро. Фасад облицьований клінкерною керамічною цеглою.

Особливо приємно, що фахівці Архітектурної майстерні SBM Studio використали для інтер’єру меблі лише українського виробництва, та картини українських художників.