Процес виробництва

Виробництво кераміки. Світ Вінербергера.

Ви коли-небудь замислювалися, як ми робимо керамічну цеглу, черепицю і бруківку? Давайте разом простежимо за виробничим процесом крок за кроком.

Підготовка

Змішуємо і гомогенізуємо всі складові вихідної сировини

Видобуток глини

Початок

Ми переважно видобуваємо сировину (глину) локально. Таким чином ми уникаємо додаткових витрат на транспорт. Ми приділяємо дуже велику увагу нашим кар'єрам і тому ставимось дуже відповідально до рекультивації  

Підготовка

Змішування

Змішуємо і гомогенізуємо всі складові вихідної сировини. Це робиться за допомогою роликів і двовальцевих змішувачів. Таким чином ми отримуємо сировину необхідного складу, яка є вирішальною для якості нашого кінцевого продукту.

Формування

Глина отримує свою першу форму

Конструкція відрізняється для керамічних блоків, черепиці та облицювальної цегли. У трьох випадках ми готуємо сировину необхідної пластичності шляхом додавання води. Для виробництва цегли та великоформатних будівельних блоків ми збираємося витиснути гомогенізовану та доведену до необхідного рівня пластичності глиняну масу через формувальний прес, а у випадку з черепицею формувати її за допомогою прес-форми. На глиняний прес встановлюють спеціальну насадку – пуансон, яка і надає пластичній массі необхідної геометрії, конфігурації пустот та фактури поверхні. Після чого суцільна видавлена маса нарізується на вироби заданого розміру та подається до сушильних вагонеток.  

Сушіння та випікання

Процес випікання

Сушіння та випікання є автоматичним. Відформовані камені, цеглини та прес-форми спочатку сушать у сушильних кімнатах або тунельних сушарках. Для цього використовується залишкове тепло з печей, отримане з допомогою складної системи рекуперації тепла. Після висихання, облицювальна цегла та черепиця може покриватись ангобом або глазур’ю перед випіканням, щоб надати їм необхідного кольору та блиску. Випікання завжди проводиться в гігантських тунельних печах, де вироби випікаються з автоматичним регулюванням температурних режимів при температурі від 950 до 1050 ° С.

Контроль якості

Ми прагнемо до беззаперечної високої якості

Ми гарантуємо якість нашої продукції. Саме тому ми проводимо ретельну перевірку якості на кожному етапі виробничого процесу у тісній співпраці з нашими лабораторіями. Кожна партія кінцевого продукту перевіряється та тестується на предмет відповідності декларованим параметрам та зовнішньому вигляду. Проводиться безперервний візуальний огляд перед фінальною упаковкою, а для черепиці проводиться контроль однорідності виробу шляхом звукового ефекту при використанні спеціального молотка, яким спеціаліст відділу контролю якості простукує кожну черепицю.

Упаковка

Останній крок

Продукти готові до використання після випікання. За допомогою роботизованої техніки, вироби укладаються з транспортувальних вагонеток на палети з послідуючою упаковкою термоусаджувальною плівкою для мінімізації можливих пошкоджень при транспортуванні та розвантаженні палет