Інноваційні будівельні технології Porotherm Profi & Dryfix

Пропонуємо інноваційні керамічні блоки Porotherm для будівництва вашого будинку Porotherm Profi & Dryfix

Компанія Wienerberger створила керамічні блоки, які мають ідеально рівні горизонтальні шліфовані поверхні та однаковий вертикальний розмір. Продукція має назву кераімічні блоки Porotherm Profi. За новою технологією їх мурують на клей. Товщина горизонтальних швів близько 1 мм. Якщо використовується мінеральний клей, то кладка зветься Porotherm Profi. У випадку полиуретанового клею система називається Porotherm DRYFIX.

Сучасний будівельний ринок вимагає від архітекторів більш досконалих проектних, а від виробників будівельних матеріалів та виробів – нових технічних та технологічних рішень, які дають змогу спростити та прискорити будівельні процеси, збільшити продуктивність праці будівельників. Компанія Wienerberger постійно працює над поліпшенням та вдосконаленням своєї продукції. Керамічні блоки з системи Porotherm Profi та DRYFIX - це нове технологічне рішення для традиційного матеріалу від компанії Wienerberger, відповідь на сучасні вимоги будівельного ринку. Ці системи вже користуються великим попитом в Австрії, Чехії, Словаччині, Польші, Угорщині та інших країнах Європи.  

Компанія Вінербергер активно впроваджує європейський досвід та технології на будівельному ринку України не тільки через продаж своєї продукції але й через навчання архітекторів та будівельників, торгових партнерів.

Мурувати стіни за новою технологією просто та швидко. Ваш будинок шкидко збудований та відповідає сучасним вимогам енергоефективності. Ви отримуєте здоровий мікроклімат вашого будинку, а також інвестицію у майбутнє завдяки економії на опаленні та кондиціонуванні будинку.