Кар'єра

Робота в Wienerberger

Наші співробітники є одним з ключових факторів нашого успіху. Їх кваліфікації, мотивація та зобов'язання формують основу для стійкого розвитку концерну Wienerberger і його конкурентоспроможності. Ми шукаємо людей, якими рухають самомотивація, прагнення і здатність мислити та діяти як підприємець. Від наших співробітників ми очікуємо підхід, орієнтований на рішення і особисту відповідальність. Вінербергер пропонує своїм співробітникам справедливу і мотивуючу компенсацію, кар'єрний розвиток та можливість активно брати участь у розвитку компанії – іншими словами, робочу середу, яка підтримує максимальну продуктивність і особистісний розвиток.

Ми віримо в професійний розвиток наших співробітників і сильну корпоративну культуру, як основу для особистої зацікавленості та довгострокового успіху.

Розвиток і зростання з Wienerberger

Ми пропонуємо нашим співробітникам широкий спектр можливостей для внутрішнього та зовнішнього навчання і тренінгів, таких як презентації продукції, семінари з управління проектами або презентації технічних семінарів. Наприклад, наші співробітники можуть брати участь у формуванні семінарів на основі моделі комунікаційного процесу (CPM).

Програма Wienerberger Ready4Excellence (Готовність до Успіху) для молодих талантів надає можливість для особистого розвитку і безмежного обміну інформацією в міжнародному середовищі.

Ми також створили навчальний центр для різних технічних напрямків в області кераміки на базі Інженерної Академії Wienerberger. Академія пропонує спеціальні модулі та програми з предметів, які охоплюють виробництво та оптимізацію процесів, а також енергетичний напрямок та економічну ефективність. Навчальна програма включає в себе базовий і просунений курси, а також програму навчання для керівників заводу.

Наш підрозділ Труби і Бруківка спільно з Університетом Pipelife сконцентрований на подальшій реалізації LeanSix Сигма.