Обслуговування клієнтів / підтримка продажів

Для приватних осіб

Компанія Вінербергер пропонує повний технічний супровід проекту від стадії проектування до здачі об'єкта в експлуатацію. Наші досвідчені фахівці надають комплексну консультацію з коректного вибору матеріалів для стін, покрівлі, облицювання фасаду та ландшафтних рішень. На етапі проектування ми надаємо перевірені часом та підкріплені успішним Європейським та Українським досвідом енергоефективні технічні рішення, які архітектор та проектант з легкістю імплементує в проект, що значно полегшує та прискорює роботу над проектом та є запорукою отримання дійсно якісного кінцевого продукту з заданими техніко – економічними показниками. На етапі будівництва наша команда слідкує, щоб будівельники, які будуть виконувати роботи мали необхідні навики з роботи з нашими матеріалами та при необхідності проводимо навчання безпосередньо на об’єкті з послідуючим моделюванням технологічних процесів та схем виконання конструктивних елементів. Супровід будівництва триває на всіх його етапах. 

За більш детальною інформацією зверніться до нашого консультанта

Тел. 067 446 81 98

Олег Олійник

Staff Picture, WPM, Wienerberger Projektmanagement, Sales, Work Space, Team Work

Для партнерів

Ми регулярно проводимо навчальні заходи для всіх учасників реалізації проекту – для Приватного забудовника – презентації з асортименту, підбір матеріалів, поради щодо реалізації проекту. Архітектори, проектувальники – семінари, презентації з технічних аспектів та коректного вибору проектних рішень та комплексного проектування. Будівельники – навчання та практичні майстер –класи з технології виконання робіт, контролю якості, виконання конструктивних елементів. 

Якщо Ви бажаєте отримати кваліфіковану консультацію та практичні знання, заповніть будь-ласка форму запиту, що знаходиться нижче.

Ми обов'язвово зв'яжемось з Вами для уточнення деталей.