Керамічна черепиця Tondach - системне рішення

Czocha castle Poland with beaver roof tile

Елементи для закінчення покрівлі включаючи вентиляцію

Рішення для гребенів і хребтів Tondach забезпечують безпечне та гарне закінчення покрівлі. Ваш Tondach дихає.

Рішення для гребенів і хребтів Tondach  утворюють гнучкий захист від вологи і цвілі. З поперечним профілем для вентиляції площею близько 340 см ² на погонний метр, рішення для гребенів і хребтів Tondach   сприяють  оптимальній вентиляції  під покрівельного простору. Рішення для гребенів і хребтів Tondach  комплектуються відповідними скобами, виробленими спеціально під моделі нашої черепиці.

moench und nonnenziegel schwarz, moench und nonnenziegel, mansardendach

Освітлення і підйомні комплекти

Гармонійне і безпечне рішення освітлення та підйомних комплектів.

Слухові вікна Tondach служать для виходу на покрівлю для її огляду, а також для освітлення та вентиляції під покрівельного простору. Можливість додаткового освітлення горища ми пропонуємо з допомогою пластмасових прозорих черепиць, вироблених під модельний ряд нашої черепиці.

Terrace with Penter Kampen and Koramic Alegra 15 on the roof, snow guard system

Снігозатримуюча система - для Вашої безпеки!

Снігозатримуюча система Tondach є важливим компонентом комплексного рішення даху.

Tondach аксесуари снігозатримуючої системи та системи безпеки утворюють важливу частину Вашого комплексного рішення покрівлі Tondach. Для майже будь-якого типу черепиці із доступних, ви отримуєте снігозатримуючу систему та систему безпеки Tondach, високої якості та повністю інтегроване в покрівлю рішення.

A illustrative drawing of the different roof accessory components that are used on roofs.

Безпека для нижнього шару покрівлі.

Tondach Tuning підпокрівельні рішення

Підпокрівельні плівки та мембрани Tondach утворюють шар, який ефективно захищає від попадання води всередину будівлі. Плівки TondachTuning є 3-шарові, з вбудованими клейкими смужками і протягом трьох місяців є стійкими до атмосферного впливу. Температурна стійкість дифузійних плівок складає 100°C.

Koramic ventilation module - step 1

Вентиляційні системи

Безпека при проходах через покрівлю та вентиляціях.

Особливо при проходах через покрівлю існує ризик проникнення води під покрівлю. TONDACH® рішення з прохідною керамічною трубкою складається з комплекта-SETа і включає в себе: керамічна прохідна трубка, прохідна черепиця, гнучкий шланг, манжета, та клей Dense-Glue для безпечного приєднання до підпокрівельної плівки. Вентиляційний комплект розташований оптично зовні та в місці примикання з’єднаний технічно досконало.